Egy kis holoabszurd a hét elejére
![](http://w.kuruc.org/galeriaN/hir/slave_labour0.jpg)
Rudolph RummerMint tudjuk, a holokauszt matematikája egészen sajátos törvények alapján lett megalkotva. Miután ugyanis évtizedeken át azt hirdették, hogy 4 millió zsidót gyilkoltak le a nácik Auschwitzban, 1990-ben 1,1-1,5 millióra csökkentették az auschwitzi áldozati számot, viszont továbbra is szemrebbenés nélkül állították: a holokauszt során hatmillió zsidót öltek meg. Hogy mekkora a zűrzavar az áldozati számok körül (sok esetben még egyetlen „tudós” fejében is) arra nézve szeretnék néhány példát bemutatni.
1. A Slave Labour in Russia az Amerikai Munkaszövetség hivatalos kiadványa volt, melyet az Egyesült Nemzetek Szervezete elé terjesztettek. A könyv 126. oldalán a következő mondatot olvassuk: „Akik emlékeznek a koncentrációs táborokra, mint amilyen Oswiecem (Auschwitz) volt, ahol 5 millió embert öltek meg gázkamrákban, elítélik mindazt, ami történt”. (Forrás
ITT)
2. A Jewish Frontier című időszaki lapot a Munkás Cionista Szövetség alapította 1934-ben. 2004 óta a kiadvány az Ameniu (A mi népünk) elnevezés alatt jelenik meg. Az újság 1985. évben megjelent egyik számának 18. oldalán az alábbi mondat olvasható: „Három millió zsidó mellett még további egymillió nem zsidó halt meg Auschwitzban.” (Forrás
ITT.)
3. Rudolph Rummer a politikai tudományok professzora a Hawai Egyetemen. A Wikipédia azt írja róla, hogy „munkássága során erőfeszítéseit arra irányította, hogy adatokat gyűjtsön a kollektív erőszak és a háború kérdéskörében, azzal a szándékkal, hogy megoldásokat találjon, és hozzájáruljon az erőszak okainak megszüntetéséhez.” Ő találta ki a „democide” fogalmát (a genocide mintájára), amely a kormányok által végrehajtott népirtásokra vonatkozik. Rummer híve a „liberális demokrácia terjesztésének”, és támogatta az iraki háborút is. Mindez tényleg lenyűgöző. Azonban vagy a professzor adatgyűjtési módszereivel lehet gond, de az sincsen kizárva, hogy matematikai képességei körül nincsen rendben valami. 1991-ben megjelent, Democide: Náci genocídium és tömeggyilkosságok című könyvének 87. oldalán a professzor az alábbi sorokat vetette papírra: „…a nácik áldozatainak száma 4 204 000 és 7 millió között van, a legvalószínűbb, hogy 5 563 000.”
A könyv 59. oldalán viszont a következőket írja szórakozott professzorunk: „Egyedül Auschwitzban a nácik milliókat likvidáltak, akiknek száma ismeretlen, de talán 4 millió körül lehet, de az sincsen kizárva, hogy 4 500 000.” (Forrás
ITT.)
A fenti számok alapján arra kell következtetnünk, hogy Auschwitzon kívül hozzávetőleg egymillió zsidó halt meg, no de akkor mi van az Einsatzgruppék (az orosz fronton ténykedő német különleges egységek), meg a többi „haláltáborban” „elgázosított” áldozatokkal? Hiszen a hivatalos álláspont szerint egyedül Treblinkában 800 ezernél is több zsidót öltek meg! No de rendben, tegyük fel, hogy a professzor 1992-ben még úgy hitte – bocsánat, az adatai alapján kikövetkeztette -, hogy Auschwitz volt az „ipari méretű népirtás” legfőbb helyszíne. Igen ám, de valaminek történnie kellett a professzor „adataival” 1991 és 1997 között, ugyanis ez utóbbi esztendőben Rummer professzor újabb tanulmányt publikált Death by Government (Amikor a kormányzat gyilkol) címmel.
A könyv 118. oldalán jeles tudósunk az alábbi kijelentést teszi: „Egyedül Auschwitzban hozzávetőleg 1 250 000 ártatlan, többségében zsidó vesztette életét, és vált hamuvá a szállítószalagokon.” Igaz, Rummer professzor a 122. oldalon található lábjegyzetben maga is elismerte: 1991-ben megjelent könyvében olvasható adat az Auschwitzban meggyilkolt 4-4 és fél millió zsidóról túlzott volt, de mint írta, más forrásokra (főleg Eugen Kogon egyik 1960-ban megjelent művének adataira) támaszkodott. Arra a kérdésre azonban nem kapunk választ, hogy vajon mennyivel megbízhatóbbak Rummer professzor „új forrásai” a régiekhez képest? (Aki ezt a kérdést felteszi, az egyébként is nyilván „gyűlöletkeltő” és „rasszista”.)
De professzorunk még ezen a ponton sem tudott megállni, melynek következtében azután teljes mértékben elveszett a holomatematika labirintusában. Ugyanennek a művének a 112. oldalán ugyanis egy táblázatot közöl, melyben bemutatja, hány embert öltek meg a nácik az egyes népek fiai közül. A zsidó áldozati szám (a táblázatban a „meggyilkoltak száma” cím alatt szerepel): 5 291 000. Miután tehát Rummer professzor 2 750 000-3 250 000-rel csökkentette az Auschwitzban megölt „túlnyomóan zsidók” számát, a holokauszt összes áldozata számításai szerint mégis csupán 272 000-rel lett kevesebb! (1991-ben még ugyanis a „legvalószínűbbnek” azt tartotta, hogy a holokausztnak 5 563 000 zsidó áldozata volt.)
Csodálkozhat-e bárki mindezek után, ha egyre több „gyűlöletkeltő”, „náci” és „antiszemita” kérdőjelezi meg a holokauszt hivatalos változatainak hitelességét?
Perge Ottó
(Kuruc.info)
Kapcsolódó hírek:
Ami fontosabb, mint a holokauszt: a száz évvel ezelőtt kitört világháború elhallgatott tanulságai
Részletek az Első Nemzetközi Zsidóellenes Konferencia gyűlöletkeltő nyilatkozatából
Bécsi cukrászda helyett újabb holokauszt-agymosó programokkal kedveskedik az EU a tagországoknak
Íme Európa "legfeketébb báránya", az új közellenség: az egyetlen német nemzetiségű "náci" képviselő az EP-ben